Top Division Women 1

  • BAEYENS Yills4

    BAEYENS Yills

    - 1991
  • DEFORCHE Ilse5

    DEFORCHE Ilse

    - 1992
  • DE STOOP Ellen (cap)6

    DE STOOP Ellen (cap)

    - 1979
  • SCHEPENS Margaux7

    SCHEPENS Margaux

    - 1999
  • KIMPE Fem8

    KIMPE Fem

    - 1985
  • VISNEVICA Kate9

    VISNEVICA Kate

    - 1995
  • VINE Victoria10

    VINE Victoria

    -
  • DE WILDE Hanne11

    DE WILDE Hanne

    - 2001
  • VANRENTERGHEM Bieke12

    VANRENTERGHEM Bieke

    - 1986
  • PUTMAN Tine13

    PUTMAN Tine

    - 1982
  • BEECKMANS Kim15

    BEECKMANS Kim

    - 1992
  • BUYSSE Kato16

    BUYSSE Kato

    - 2002
  • VERNIERS Sarah17

    VERNIERS Sarah

    - 1997
  • POPPE TomC

    POPPE Tom

    Coach -
  • DE WILDE KoenC

    DE WILDE Koen

    Ass. Coach -
  • DE ROCKER Dirk - KinesistK

    DE ROCKER Dirk - Kinesist

    Wedstrijdomkadering -
  • BAEYENS Rudi

    BAEYENS Rudi

    Ploegverantwoordelijke -
  • BAERT Freddy

    BAERT Freddy

    Afgevaardigde -
  • BUYSE Peter

    BUYSE Peter

    Afgevaardigde -
  • BEECKMANS Rudy

    BEECKMANS Rudy

    Afgevaardigde -
  • DE MEERSMAN Anne-Sophie

    DE MEERSMAN Anne-Sophie

    Afgevaardigde -
  • DE WILDE Norbert

    DE WILDE Norbert

    Afgevaardigde -
  • DEFORCHE Rob

    DEFORCHE Rob

    Afgevaardigde -
  • HUYS François

    HUYS François

    Afgevaardigde -
  • HUYS Freija

    HUYS Freija

    Afgevaardigde -
  • VANHERLE Kristof

    VANHERLE Kristof

    Afgevaardigde -
  • COCKUYT Monique

    COCKUYT Monique

    Wedstrijdomkadering -
  • DE MEERSMAN Chris

    DE MEERSMAN Chris

    Wedstrijdomkadering -
  • DE STOOP Carlos

    DE STOOP Carlos

    Wedstrijdomkadering -
  • REYNS Chantale

    REYNS Chantale

    Wedstrijdomkadering -

Finales Beker van Oost-Vlaanderen 2017 – Dank aan alle sponsors!

KBBC Upkot Sparta Laarne kan natuurlijk geen bekerweekend organiseren zonder de steun van hun sponsors! Bedankt aan allen!      ... Lees meer »

AFGELASTE WEDSTRIJDEN WEEKEND 13-14-15/01

WEERSOMSTANDIGHEDEN WEEKEND 13-14-15/01/2017:   14/01/2017 17u30 Morgen gaan alle wedstrijden door, op 3 matchen in Top Division na. Ook de wedstrijd van onze Dames A... Lees meer »

AFGELASTE WEDSTRIJDEN WEEKEND 7/01-8/01

WEERSOMSTANDIGHEDEN WEEKEND 7/01 – 8/01: Update 7/01/2017 18u: Update voor de wedstrijden morgen: alle wedstrijden op zondag – senior, jeugd en PromBas, landelijk, provinciaal –... Lees meer »

Prijzen voor Upkot Sparta Laarne!

UPKOT Sparta Laarne valt vandaag in de prijzen voor het seizoen 2015-2016… Sportploeg van het jaar : Upkot Sparta Laarne Dames A Dikke proficiat dames! Trofee... Lees meer »

Trainingsuren Dames A

  • maandag: 21u - 22u30 - De Wingerd, Gent
  • woensdag: 19u - 20u30 - Sporthal Veldmeers, zaal B
  • vrijdag: 20u30 - 22u - Sporthal Veldmeers, zaal A
  • THUISWEDSTRIJD: Zaterdag 20u30 - 22u30

Sparta Laarne organiseert:

Handig

Spartan Tweets